Přátelský kolektivrodinná atmosféra

Každý den bohatý programhry, učení, sport

O nás

Jsme nový energický kolektiv nabízející zajištění hlídání dětí formou mateřské školky nebo hodinového hlídání. Nacházíme se v Hruškově ulici 1.v Plzni na Borech (dostupnost MHD, linka 4. – Dobrovského , Náměstí Míru, 16. – Dobrovského).

V naší školce klademe velký důraz na individualitu a jedinečnost dítěte. Předškolní věk je pro děti jedním z nejzásadnějších období jejich života a my dbáme, aby tento čas využily co nejkvalitněji.

Snažíme se v naší výuce používat prvky metody Montessori, založené italskou lékařkou  Marií Montessori. Tato metoda vede k samostatnosti, sebevědomí a radosti z učení se. Princip této výuky se uplatňuje ve školkách i školách po celém světě a my se s tímto programem stále učíme pracovat.

Metodou Montessori se snažíme vést hlavně blok anglického jazyka.

Naši pedagogové vedou výuku vašich dětí tak , aby pracovaly všemi smysly a vlastním tempem. Jsou naučeni postupovat při řešení problému spontánně od konkrétního k abstraktnímu, od jednoduchého ke složitému. Pracují samostatně, nezávisle a přemýšlí v souvislostech. Snažíme se v nich vyvolat pocit vnitřní pevnosti, svobody a respektu vůči sobě i okolí.

Pokud se zrovna dítě neučí novým věcem či neobjevuje svět kolem něj, jsou v prostorách školky dostatečné prostory i vybavení k pobavení vašich nejmenších.

Vyplnit přihlášku zde | Vyplnit provozní řád zde